ضرورت های استفاده از ریسرچ گیت

هر محقق در ریسرچ گیت دارای یک صفحه شخصی بوده که مشابه رزومه او می باشد. این رزومه خلاصه ای از علاقه مندی ها، تحصیلات، پروژه ها ، تجربیات، اطلاعات تماس و نکات بیشتر است.
این پروفایل دارای ایندکس انتشارات شخصی و یک کتابخانه برای مقالات، کنفرانس ها، کتاب ها و اختراعات می باشد.
می توان با استفاده از این بخش پی برد کدام مقاله یا سمینار بیشترین باز خورد را داشته است. از طریق پیج شخصی می توانید اخبار جالبی که دارید به اطلاع علاقه مندان جهانی برسانید. همچنین می توانید مقالاتی را بوک مارک کرد و متادیتا ها را به نرم افزارهای رفرانس منتقل کرد.
محققین می توانند همدیگر را دنبال کنند و از جدیدترین اطلاعات هم با خبر شوند. گراف موجود میزان ارتباطات ، گروههای عضوو تعامل محقق را نشان می دهد.
ریسرچ گیت را می توان به هر صورتی که دوست دارید خصوصی کنید و از این نظر نگرانی ندارید.
گروه های پرسش و پاسخ
موتور جستجوگر ریسرچ گیت از هفت دیتابیس عمده و بیش از هزار دیتا بیس مجانی مانند Pub-med, ArXiv, IEEE CiteSeer استفاده می کند. موتور جستجو SASE خلاصه مقالات را برای پیدا کردن مقاله مورد نظر چک می کند.
شما می توانید خلاصه مقاله خود را در بخش ژورنال یاب گذاشته و ژورنال مناسب برای چاپ را پیدا کنید.
هر مقاله ای در ریسرچ گیت دارای یک سری اطلاعات و بخش های تعاملی می باشد. شما می توانید کامنت بگذارید یا درخواستی داشته باشید و یا مقاله ای را در شبکه آنها به اشتراک بگذارید. بخشی در سمت راست صفحه وجود دارد که شما مقالات مشابه یک مقاله را پیدا می کنید.

 

خود بایگانی
یک راه جالب برای دسترسی رایگان سایرین به مقاله شما خود بایگانی است. بیشتر ژورنال ها به شما این اجازه را می دهند که بطور رایگان مقاله خود را در اختیار سایرین قرار دهید و هزاران نفر می توانند به مقالاتی که مجانی نیستند دسترسی پیدا کنند.

 

رویدادها
ریسرچ گیت اطلاعات وسیعی را در مورد کنفرانس های علمی و وقایعی که در سراسر دنیا اتفاق می افتد به شما می دهد. می توان در مورد این رویدادها با هم گفتگو کرد و با افرادی که می خواهند شرکت کنند و یا سخنرانان آشنا شد.

پیدا کردن شغل
این شبکه بزرگ ترین شبکه محققین و دانشمندان برای همکاری و تبادلات اطلاعاتی است. یکی از فعالیت هایی که این شبکه ارائه می کند پیشنهاد های شغلی و برنامه های مرتبط با دوره دکتری است. نوع شغل را می توانید براساس سمت، محدوده کاری و کشور فیلتر کرد.
بیشتر شغل ها در ریسرچ گیت در زمینه صنعت داروسازی، شیمی، بیوتکنولوژی، مهندسی، پزشکی در دانشگاهها ، موسسات علمی و تحقیقاتی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *